Карта місць

На City Maps можна додавати визначні місця, театри, клуби, галереї, ресторани та інші цікаві локації міста. Щоб відшукати необхідну локацію, просто оберіть ваші місцезнаходження і тематику, що вас цікавить, а сайт відобразить на карті всі існуючі варіанти.

Детальний опис

До кожного місця можна додати докладний опис і контакти. В описі розміщуйте докладну інформацію про місце, завантажуйте фотогалерею та логотип, додавайте контакти i посилання на сайт та соцмережі.

Як доїхати

Коли ви натиснете на кнопку “Маршрут”, система автоматично побудує маршрут на Google Maps або Waze від вашого місцезнаходження до локації, яка вас зацікавила.

Режим роботи

Можна додати режим роботи власноруч або імпортувати інформацію з Google Maps.

Афіша подій на локації

Якщо на локації відбувається якась активність, користувачі швидко про це дізнаються.

Бронювання

Після надсилання заявки на активацію модулю “Бронювання” на даній локації буде доступна можливість замовляти послуги онлайн.

Прайс-лист

Власники локацій можуть додати прайс-лист на свої послуги. Після чого користувач матиме змогу замовити будь-яку з цих послуг онлайн.

Місця навколо мене

За допомогою одного натискання користувач отримує інформацію про локації, які знаходяться поруч iз ним.

Відгуки

Ми дбаємо про те, щоб інформація була достовірною, а користувачі могли обирати тільки серед найкращих локацій. Тому на сайті можна ділитися своїми оцінками, аби допомогти іншим.

Інтеграція з Google

Завдяки інтеграції з Google Maps більшість інформації завантажується на сайт автоматично. Це суттєво полегшує адміністрування ресурсу та прискорює швидкість додавання інформації.

Віртуальні тури

Для кожної локації можна підключити 3D-тур, що вже нанесений на Google Maps.

Зворотній зв'язок