Карта подій та активностей

City Maps — відмінний інструмент для анонсування та просування цікавих подій, що відбуваються у місті. Концерти, вистави, лекції, екскурсії, бізнес-форуми та акції у ресторанах — усе, що може бути цікаве жителям та гостям вашого міста.

Додавати цікаві події на City Maps може як адміністратор, так і будь-який авторизований користувач. Додані користувачами події з’являться на мапі City Maps одразу після проходження модерації.

Усі події на карті міста

Шукайте події прямо на карті міста. Оберіть місто або район для того, щоб звузити пошук.

Швидкий пошук подій

City Maps пропонує великий вибір подій, які проходять у місті сьогодні, завтра і найближчим часом. Обирайте івенти за датою та мітками: з дітьми, на вулиці, розваги тощо.

Опис події

В описі можна розмістити докладну інформацію про подію, завантажити фото, додати місце проведення, контактну інформацію організатора та посилання на сайт i соцмережі.

Маршрут

Побудуйте маршрут прямо до місця проведення події за допомогою сервіса побудови маршруту.

Бронювання

Замовляйте столик, реєструйтеся на подію або купуйте квитки на заходи прямо на порталі.

Події навколо мене

Зручний сервіс пошуку подій неподалік від користувача. Тисніть “Що поруч” та обирайте зі списку івентів, що проходять у найближчому радіусі від вас.

Відгуки

До кожної події можна лишити відгук. Усі відгуки може модерувати адміністратор порталу.

Інтеграція з Facebook

Для додавання події на сайт достатньо ввести посилання на подію в Facebook. Інформація підтягнеться iз соцмережі автоматично.

Зворотній зв'язок